Isufi

Isufi смотреть последние обновления за сегодня на .

Shefat Isufi vs Grigor Saruhanian - Full Fight (2022)

28676
152
15
00:52:00
18.04.2022

Shefat Isufi vs Grigor Saruhanian WBF Light Heavyweight World Championship Fight Location: Munchen, Germany Date: 16-04-2022

🔴 Meçi për titullin WBF - Shefat Isufi - Ryan Ford - 16.09.2022

10177
87
14
02:18:42
16.09.2022

🔴 Meçi për titullin WBF - Shefat Isufi - Ryan Ford - 16.09.2022

Portokalli, 16 Dhjetor 2012 - Seksologu Isufi (Problemet e moshes)

116713
666
6
00:08:09
26.08.2016

Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak me frutin ekzotik "portokall", por me ngjyren portokalli te semaforeve te rruges. Kjo lidhet me realitetin shqiptar, i cili shpesh duket si nje makine e ndaluar ne nje semafor te mbetur ne ngjyren portokalli, gje qe nuk e lejon as te shkoje perpara, por as te kthehet prapa. Personazhet e "Portokalli" jane njerez te mbetur pikerisht ketu, ne kete pike kritike, me hallet e tyre te perditshme, te cilet, sic ndodh ne nje kryqezim rruge, perballin fatet me njeri-tjetrin.

Altin Sulku - Elez Isufi

1436685
5153
222
00:04:43
08.04.2013

𝗔𝗥𝗧𝗔𝗡 𝗝𝗨𝗦𝗨𝗙𝗜 - Ne vetmij

4580797
10609
744
00:04:38
22.12.2019

🤍 Music: Artan Jusufi Sazz:Artan jusufi Ud:Artan jusufi COVER:Vll ABAZI Video: FMX Production Artan on Social Media: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Artan Jusufi: 🤍 © 2019 Artan Jusufi. All Rights Reserved. #artanjusufi #tradhetia #dashuri

ANEGDOTA Elez Isufi dhe diplomati

16973
142
0
00:01:12
14.02.2020

Alpazar - Isufi dhe Lemja - Show - Vizion Plus

428498
1157
25
00:05:55
27.05.2014

🤍 🤍 🤍 🤍 Show, humor dhe shume argetim ne Al Pazar.

Shqiponja Isufi sot u përcoll për në banesën e fundit

524
0
0
00:02:33
16.10.2022

Shqiponja Isufi sot u përcoll për në banesën e fundit, babai i saj Qamili i’u drejtua të pranishmëve me një fjalë rasti në mbledhjen komemorative në nderim të jetës dhe veprës së vajzës së tij

Beshir Isufi - BESHA - Ah jam merzit (Official Video HD)

9553
125
6
00:04:05
03.01.2022

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Available on: Spotify:🤍 iTunes: 🤍

isufi e lamushi

7618
21
1
00:09:51
06.01.2008

mergimi ne turqi

Shefat Isufi vs Grigor Saruhanian - Extended Highlights

1419
14
1
00:03:58
29.04.2022

Highlights of the fight where Shefat Isufi became WBF World Light Heavyweight Champion Location: Munich, Germany Date: 16.04.2022

Saime Isufi kujton hapjen e shkollës Shqipe në Zvicër, 30 vjet më parë

6603
6
0
00:02:30
01.03.2022

Koordinatorja e Lidhjes së Arsimtarëve dhe Mësuesve Shqiptarë (LAPSH) për Kantonin e Bern-it, Saime Isufi, në një prononcim për 🤍radiovala.com, ka kujtuar kohën e hapjes së shkollsë së parë shqipe në Zvicër.

Aziz Ndreu /// Elez Isufi.

160936
552
39
00:04:16
28.07.2011

Kristi Cungu VS Aden Isufi

5114
21
0
00:11:27
01.08.2021

"Clash of Stallions", Kodra e Kuajve Resort, Durrës

Shefat Isufi

1257
7
1
00:02:47
13.04.2021

Pëllumb Isufi

1955
17
1
00:03:22
11.02.2012

T`Kujtojm Gjithmon. P.I

Qamil Isufi - Kryetar i rrjetit te bizneseve shqiptare ne Zvicer

580
2
0
00:01:30
30.11.2017

Kjo bisede u realizua gjate nje darke pershendetese ne Prishtine , te organizuar nga Unioni i Bizneseve Shqiptaro- Gjermane , per pjesmarresit ne Forumin Ekonomik te Diaspores... Biseda u transmetua ne TVR ne kuader te Emisionit - Free Time me Rifat Avdiun.

testing Viral TIKTOK fashion HACKS~*po ato vajzat po i heqin me t’vertet 😂

156699
4001
433
00:22:51
25.08.2022

*mos harro LIKE, SUBSCRIBE + SHARE 🫗 ❓Kujt do t’ja rekomandosh kete YouTube CHANNEL 👇🏻 🤍 👉🏻🔔KLIKO KEMBANEN E VOGEL qe te shohesh videot e reja 🚨Me gjen ne: 🛸FACEBOOK: 🤍 🛸INSTAGRAM:🤍 🛸TWITTER: 🤍 🛸PINTEREST : 🤍 🛸TIKTOK : 🤍 BUSINESS INQUIRES CAN BE SENT TO 📧 marinaisufi🤍gmail.com 📍TE GJITHA RUBRIKAT JANE KETU👇🏻: 🔸Rubrika “KUJDESI ME MARINEN” 🤍 🔸Rubrika “NE BASHKEPUNIM ME MARINEN” 🤍 🔸Rubrika “E INSPIRUAR” 🤍 🔸Rubrika “FLOKET ME MARINEN” 🤍 🔸Rubrika “PERTEJ TE ZAKONSHMES” 🤍 🔸Rubrika “DITAR” 🤍 🔸Rubrika “MARINA’S FILTER” 🤍 🔸Rubrika “STILE & TRUKE” 🤍 🔸Rubrika “MAKEUP ME MARINEN” 🤍 🔸 🎙📺 🤍

Ardian Isufi - Ahmet Delia

14240
77
2
00:03:54
07.03.2021

Song: Ahmet Delia Artist: Ardian Isufi Muzika: Perparim Tomçini (i ndjeri) Orkestrimi: Xhavit Hajdari Qifteli: Muhamet Selimi & Driton Fazliu Video: Red Media Foto: onEditor - Donart Thaqi 🤍oneditor.com Video Location: Restaurant "Te Hamari" Fshati Divjakë, Malishevë 24000 Produced by:PRO Sound Official Licensed to YouTube by: PROSound Official Follow 🤍Pro Sound Official on: Instagram | https://🤍 Facebook | 🤍 🤍ProSound Official ​#ardianisufi#resmijekrasniqi​#PROSoundOfficial​ © 2020 PROSound Official. All Rights Reserved.

Vllezrit Isufi. Mora bjeshken.

1605
5
2
00:04:35
24.10.2017

Simeunovic vs Isufi - RESPECT.FC BOXING #1

5688
40
5
00:12:17
05.02.2022

Slavisa Simeunovic vs Shefat Isufi Boxkampf bei RESPECT.FC Boxen am 30.01.2022 in Karlsruhe / Home of Champions

🔴 SHEFAT ISUFI - BERNARD DONFACK - 02.07.2022

2100
14
1
01:41:39
02.07.2022

🔴 SHEFAT ISUFI - BERNARD DONFACK - 02.07.2022

Bajrush Doda & Zenun Gashi - Deme Isufi e Rrustem Pavata , kenduar ne vitin 1967

6710
21
0
00:08:17
20.06.2014

Bajrush Doda & Zenun Gashi - Deme Isufi e Rrustem Pavata , kenduar ne vitin 1967

Muzik Folklorike Grupi nga Kuksi Kenga Met Isufi

9437
15
0
00:03:14
13.05.2012

synetia e djemve tjetish demushit Maqitev 2012

Kushtuar Beqir Gashit - Vellezrit Isufi

68769
137
8
00:06:03
16.02.2014

Për nder të 6 vjetorit të pavarësis së Kosoves Oda Shqiptare në Berlin më:15,02,2014 organizoi muzik me kengetaret e mirenjohur të Folklorit shqipëtar: Vëllezërit Fatmir dhe Ilir Bajra, & Vëllezërit Besim dhe Avni Isufi, dhe grupi i Odes.

Zhuj Selmani _ Adem Osaj, Avni Isufi, Brahim Osaj, Naim Osaj, Besim Kelmendi

2901
5
0
00:05:26
24.02.2013

09.02.2013 Linz am Rhein. Mysafir te Agim dhe Qaush Hoxhaj, te shoqeruar nga Afrim Isufi dhe Enver Gjeli.

SHUAJP BISHA ARJET SAITI ARDIT ISUFI

2213
15
0
00:01:50
10.10.2015

instrumentale

n’ZOOM 53 - Nikka, Erika Isufi, Korab Shaqiri, Mariza Ikonomi, Adriana Matoshi

29429
162
9
00:51:08
22.09.2018

ONIMA - 🤍 Video nga portali arbresh.info n'ZOOM me Albina Zeneli Facebook - 🤍 Instagram - 🤍

Refleksione-Historiani Hajredin Isufi, 9 Shkurt 2022 | ABC News Albania

655
18
10
00:47:18
09.02.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Faton Isufi - Live

2297
15
0
00:11:54
23.07.2022

Orkestrimi: Duo Bass Records Keyboard: Endrit Rexhepi Sax/Klarinet: Urim Toska #FatonIsufi #Live #DuoBassRecords

Vll.Isufi. Besim Kelmendi.

1037
5
1
00:07:36
03.12.2017

Pom pëpiqet ora e gazit.

Te vertetat qe fshihja brenda kornizave / Shhhhh🤫 / Marina Isufi

62185
2674
346
00:11:58
26.06.2020

Pershendetje te gjitheve Mire se erdhet ne rubriken “STILE & TRUKE” Ne kete rubrike do te argetohemi duke provuar kombinime veshjesh nga me te ndryshmet, stile arredimi te personalizuara, njohuri mbi truket e ndryshme qe na favorizojne persa i perket dukjes bukur ne foto dhe video, ku pervec provave mbi sygjerimet e te tjereve do te perpiqem t’u tregoj edhe disa sekrete mbi editimin e videove dhe fotove. Ketu gjithnje do te gjeni kreativitetin tim dhe uroj te motivoheni prej ketyre videove, e mbi te gjitha energjia ime pozitive dhe zelli per te punuar me dashuri te jete ngjitese 😘😘😘 ♥️Faleminderit per kohen, qe i kushton kanalit tim🥰 TE LUTEM MOS NGURO TE BESH LIKE👍🏻, SUBSCRIBE DHE TE KLIKOSH KEMBANEN E VOGEL ATY PRANE 🔔 🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺 🟢PER CDO PAQARTESI NE LIDHJE ME VIDEOT TE LUTEM ME SHKRUAJ POSHTE TEK KOMENTET DHE JO NE PRIVAT🚫 ❌ PASI MESAZHET JANE TE VESHTIRA PER T’U MENAXHUAR NGA ASISTENTET ❌ 🟢DO TE KTHEJ PERGJIGJE NE KOMENTIN TEND SA ME SHPEJTE QE TE JETE E MUNDUR 💚 🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻 ▪️SUBSCRIBE & SHARE : 🤍 ❣️Me ndiq ne rrjetet sociale qe kam shenuar me poshte per te me njohur pertej Youtube 👇🏻👇🏻 ▪️FACEBOOK: 🤍 ▪️INSTAGRAM:🤍 ▪️TWITTER: 🤍 ▪️PINTEREST : 🤍 ▪️TIKTOK : 🤍 ❌TE LUTEM NE E-mail TE ME KONTAKTOSH VETEM PER ÇESHTJE BIZNESI DHE JO PER PYETJE PERSONALE PASI ASISTENTET NUK JANE TE AUTORIZUARA PER TE KALUAR MESAZHE TE TILLA👇🏻 BUSINESS INQUIRES CAN BE SENT TO marinaisufi🤍gmail.com 📍TE GJITHA RUBRIKAT JANE KETU👇🏻: 🔸Rubrika “KUJDESI ME MARINEN” 🤍 🔸Rubrika “NE BASHKEPUNIM ME MARINEN” 🤍 🔸Rubrika “E INSPIRUAR” 🤍 🔸Rubrika “FLOKET ME MARINEN” 🤍 🔸Rubrika “PERTEJ TE ZAKONSHMES” 🤍 🔸Rubrika “DITAR” 🤍 🔸Rubrika “MARINA’S FILTER” 🤍 🔸Rubrika “STILE & TRUKE” 🤍 🔸Rubrika “MAKEUP ME MARINEN” 🤍 🔸 🎙📺 🤍

Alp Isufi - Sonte eshte nata jote | 2021

6626
104
5
00:03:10
22.11.2020

▶️: 🤍 🎥 Video : Studio NIKI Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 #Baresha#AlpIsufi#SonteEshteNataJote © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Isufi темные души نادي الأهلي السعودي corel jhin main казань аквапарк шримати радхарани Safari Park bizzarrap Kingdom Come Deliverance прохождение на пк solusi imei xiaomi redmi 4a imei null быстрые звуки ртабесплатно как бросить пить видео видео как бросить пить unikbabu МТА caliban pubg работа графики Данияр Джумадилов brain power