Alkapone

Alkapone смотреть последние обновления за сегодня на .

Ya nadie se quiere casar | Bodas, anillos de promesa y bienes separados

12451
1137
26
00:10:34
28.11.2022

───────────────────── ▼ REDES SOCIALES ▼ ▪ Pagina oficial: 🤍 ▪ Twitch: 🤍 ▪ Tiktok: 🤍 ▪ Facebook: 🤍 ▪ Twitter: 🤍 ▪ Instagram: 🤍 ───────────────────── ▼ PATROCINADORES ▼ ▪ ElGato: 🤍 ▪ CORSAIR: 🤍 ───────────────────── ▼ CONTACTO ▼ Para consejos u otros temas: ▪contacto🤍alkapone.tv Para negocios y tratos: ▪negocios🤍alkapone.tv ───────────────────── ▼ VIDEOS ESPECIALES ▼ ▪ Arma una PC buena, bonita y barata: 🤍 ▪ Una de mis Mejores Series de Minecraft: El Mundo del Kaio: 🤍 ▪ Algunos programas que te pueden servir: 🤍 ▪ Si quieres ver mis vlogs con consejos sinceros: 🤍 ─────────────────────

Elita 5 - Al Kapone

8569892
24166
1075
00:03:53
05.06.2014

ELITA 5 on Instagram: 🤍 iAM Artist: 🤍 Spotify: 🤍 Apple Music: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 (℗) iAM Artist & Elita 5 (©). All Rights Reserved. Stream on Spotify: 🤍 Apple Music: 🤍 Elita 5 - Al Kapone Muzika & Aranzhmani - Wirus Texti - Lirim Alija Albumi - Nuk jam Alkapone 1992 Publisher: 🤍 #elita5 #iamartist

Hurricane - Al Capone (Official Video) 4K

1527749
15793
783
00:02:40
03.11.2022

#Hurricane #AlCapone Label & copyright: Stema Hold, ℗ & © 2022. All rights reserved. Streaming link: 🤍 Booking & info: +38165/8158-598 Nikola Bridžis PR: +38160/5987-321 Ana Muzički producent: +38163/362-717 Nemanja Mihajlović Hurricane (Jovana Radić, Sara Kourouma, Miona Srećković) Connect with us on: ► Instagram: 🤍 ► Facebook: 🤍 ► YouTube: 🤍 🎼 Muzika: Slobodan Kuprešak 🎼 Tekst: Snežana Antić 🎼 Aranžman: Slobodan Kuprešak i Nemanja Mihajlović 🎼 Prateći vokali: Lejla Hot 🎼 Mix i Mastering: Nemanja Mihajlović Režija/ Direktor fotografije: Dušan Jauković 🤍 Montaža/ kolor: Dušan Jauković Asistent direktora fotografije: Maja Stanojević Gafer: Goran Tomić Grafika: Blck.xcv Art direkcija stajlinga: Dušan Jauković Stilista: Boris Kargotić Stajling: AVANGARDIA CONCEPT STORE Asistent stiliste: Teodora Soldo Šminka: Jelena Pavlović Frizura: Richy Hair Studio Koreografkinja: Katarina Lazareski Video produkcija: Duma production Contact Hurricane: office🤍hurricane-girls.com (C) Stema Production Zabranjeno je svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! © Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! ©

Riblja Čorba: Al Kapone

278377
2716
522
00:03:50
23.12.2017

Riblja Čorba - Al Kapone HQ (tekst / lyrics)

2327549
7731
600
00:03:49
31.10.2012

Riblja Čorba - Al Kapone (sa tekstom) Please subscribe 🤍 Prema njemu Idi Amin lekovit je k'o vitamin Al Kapone Prema njemu je Bokasa human kao vojska spasa Al Kapone I Hitlere i Staljine zavio je u haljine Al Kapone To majka vise ne poradja to se vise ne dogadja Al Kapone Ref. Svet se deli na pione pione i sampione vidi kako tvoj brod tone mafijasu, razbojnice Al Kapone, Al Kapone Svet se deli na pione pione i na masone vidi kako tvoj brod tone lopovcino i zlikovce Al Kapone, Al Kapone Gradjanine celog sveta pojava mi tvoja smeta Al Kapone Ti si bio kralj zlocina i velika stetocina Al Kapone Vuk'o si na svoju stranu negde prema Vatikanu Al Kapone Prijatelje si za dzabe ubij'o k'o bubasvabe Al Kapone Ref. Al Kapone

AL KAPONE - 10 FAKTE TE PANJOHURA

1675
14
0
00:09:04
15.10.2020

10 vjeç rrahu mësuesin dhe u përjashtua nga shkolla. 16 vjet ishte autor i dhjetëra grabitjeve, vjedhjeve dhe vrasjeve në New York. 25 vjeç ishte gangesteri i të gjithë gangsterëve të Chicago-s, Amerikës dhe sigurisht më i famshmi në të gjithë botën. Fitonte në javë 100 mijë dollarë dhe birra dhe Wisky ishin monopol vetëm i tij. Makina e tij peshonte 7 tonë dhe automatiku “Thomson” u përdor për herë të parë nga dora e tij. Fjala.al sjell sot 10 fakte të rralla nga jeta kriminale e Al Capones, mafiozit më të madh të të gjitha kohërave në SHBA dhe në gjithë botën. Një mafioz që nën petkun e biznesmenit, grabiste dhe vriste dhe që për këtë cilësohej si “Rockfeler me pistoletë nën sqetull”. E megjithatë, drejtësia amerikane nuk arriti kurrë t’i provonte akuzat ndaj tij përveçse për shmangia nga taksat nga e cila bëri vetëm dy vjet burg. Një histori që ka jo pak ngjashmëri me disa biznesmenë gangsterë në Shqipëri që rastësisht, ose jo, kanë ndjekur rrugën e Al Capones në pasurimin e tyre dhe që i kanë shpëtuar drejtësisë, por që po rastësisht vijojnë të kenë fatin e tij. Duke iu referuar filmit të Hollywood-it “Untouchable” (i paprekshmi), që bazohej në historinë e Al Capones, në një fjalim të tij më 23 mars 2016, ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu iu drejtua disa prokurorëve: “Ju më thatë se donit të kapnit Al Caponen. A doni ta kapni atë me të vërtetë? A e kuptoni se ajo që po them është: çfarë jeni të përgatitur të bëni?”. Pas 4 vitesh këto fjalë duket se janë ende sot aktuale. Në SHBA Al Capone vdiq nga një sëmundje natyrale. Bëri vetëm 2 vjet burg për shmangie nga detyrimi i taksave, ndërkohë që mbi shpinë kishte dhjetra akuza të rënda. Ishte 48 vjeç dhe në gurin e varrit të tij shkruhet: “My Jesus Mercy” (Mëshirë Jezusi im). A nuk ngjan kjo histori me disa Al Capone shqiptarë? Lexoni këto 10 fakte dhe do ta besoni edhe këtë por edhe brishtësinë e shtetit shqiptar ndaj të cilit pritet aq shumë me SPAK dhe BKH por që ende nuk po shikojmë rezultate. 1 nga 10 Skeda e burgut te Al Capones 2. Al Capone ne plazh Flordia 3. Revista Time që në faqe të parë ka Al Caponen 4. Fotoja paraqet Al Caponen në kulmin e famës së tij kriminale 5. Kur Al Capone kërkohej nga policia e Chicago-s 6. Limuzina Cadillac i Al Capones që peshonte 7 tone 7. Thomson i Al Capones 8. Fotoja e Al Caponbes ne skden e burgut Alcatraz 9. Arkivoli i Al Capones gjate funeralit 10, guri i varrit të Al Capones dhe epitafi në varrezat e Chicago-s Alphonse Gabriel Capone ose i njohur shkurt Al Capone (Al Kapone) cilësohet si mafiozi më i madh i të gjitha kohërave në SHBA dhe në të gjithë botën. Askush sa dhe si ai nuk mori famë në të gjithë SHBA dhe në të gjithë rruzullin për shkak të vrasjeve, kontrabandës, monopolist, gjobave, shkeljeve të ligjit dhe të krijimit të një shteti paralel duke sfiduar shtetin zyrtar. Al Capone jetoi 48 vjet e 7 ditë. Ai lindi më 17 janar 1899 në New York dhe vdiq më 25 janar 1947 Brooklyn në New York por pjesën më të madhe të jetës e kaloi në Chicago. Ai ishte djali i Gabriele-s dhe Teresa-s nga Sicilia e Italisë që emigruan në SHBA në shekullin e 19-të. Al Capone ishte i akzuar nga drejtësia amerikane për kontrabandë pijesh alkolike, për mospagim taksash dhe për një seri vrasjesh, më e rënda ajo e masakrës së Shën Valentinit më 14 shkurt 1929 ku vetë ai me doren e vet vrau 7 persona në një garazh në Chicago. Një eleminim të konkurencës në biznes por edhe në zonat e influencës së tij. Al Capone u dënua tre herë gjatë gjithë jetës së vet. Heranë e parë u dënua me dëbim nga qyteti i Chicago-s për 10 muaj. Herën e dytë u dënua me 10 muaj burg për mospagim taksash por për sjellje të mirë bëri 8 muaj. Herën e tretë u dënua me 10 vjet burg për mopspagim taksash, por bëri 2 vjet. Al Capone fitonte në javë 100 mijë dollarë nga kontrabanda, grabitjet, gjobat dhe vrasjet që kryente ai dhe banda e tij. Me kursin e sotëm llogaritet që kjo shumë është rreth 2 milionë dollarë. Ngjarja e parë që shënoi rrugën e tij si gangster ishte në moshën 10-vjeçare në klasën e gjashtë kur Al Capone rrahu mësuesin e tij dhe nga kjo u përjashtua nga shkolla. Më pas ai krijoi grupin e tij dhe në moshën 16-vjeçare ishte autor i dhjetra grabitjeve, vjedhjeve dhe deri varsje. Makina e Al Capones, një limuzinë tip “Cadillac” jashtë serie që cilësohej si kështjella me rrota, peshonte 7 tonë dhe kushtonte 20 mijë dollarë amerikanë në vitet ‘20-‘30-të që me kursin e sotëm llogaritet 400 mijë dollarë. Al Capone është i pari person në botë që vuri në përdorim automatikun “Thomson”. Një armë e shkurtër, e lehtë dhe efiakse, disa mendonin që kjo armë automatike të ndërronte emrin nga Thomson e konstruktorit që e krijoi në Al Capone që e përdori. Nga ai moment banda e tij e kishte “Thomson” si armën “zyrtare”...... vijon

God Of War: Ragnarok | Campaña Parte #1

65998
1115
45
06:52:31
14.11.2022

───────────────────── ▼ REDES SOCIALES ▼ ▪ Pagina oficial: 🤍 ▪ Twitch: 🤍 ▪ Tiktok: 🤍 ▪ Facebook: 🤍 ▪ Twitter: 🤍 ▪ Instagram: 🤍 ───────────────────── ▼ PATROCINADORES ▼ ▪ ElGato: 🤍 ▪ CORSAIR: 🤍 ───────────────────── ▼ CONTACTO ▼ Para consejos u otros temas: ▪contacto🤍alkapone.tv Para negocios y tratos: ▪negocios🤍alkapone.tv ───────────────────── ▼ VIDEOS ESPECIALES ▼ ▪ Arma una PC buena, bonita y barata: 🤍 ▪ Una de mis Mejores Series de Minecraft: El Mundo del Kaio: 🤍 ▪ Algunos programas que te pueden servir: 🤍 ▪ Si quieres ver mis vlogs con consejos sinceros: 🤍 ─────────────────────

Elita 5 - Al Kapone (live 2000)

286928
639
18
00:04:20
05.06.2014

ELITA 5 on Instagram: 🤍 Listen on Spotify: 🤍 Elita 5 - Al Kapone Muzika & Aranzhmani - Wirus Texti - Lirim Aliu Albumi - Live 2000 Publisher: 🤍 #elita5 #iamartist

DANI MOCANU - ALCAPONE | Official Audio

10819836
73874
1897
00:03:44
13.11.2016

ACEASTĂ MELODIE ESTE UN PAMFLET ȘI TREBUIE TRATATĂ CA ATARE ! Abonați-vă 🤍 Toate drepturile rezervate artistului © & ® Dani Mocanu Booking & Licensing ► contact🤍danimocanu.net Muzica & Text : Dani Mocanu Dani Mocanu Online : FB personal ► 🤍 FB page ► 🤍 Instagram ► 🤍 Tiktok ► 🤍 🤍danimocanu10 Stream ♫ Download : ♫ Spotify ► 🤍 ♫ iTunes ►🤍 ♫ Deezer ► 🤍 Canal secundar Youtube : 🤍 Nu copia sau reposta pe alte canale , adaugă la favorite ! Pentru Concerte & Evenimente 📞+40733 931 072 ☎️ (Adrian Necula) Atentie ! La acest numar raspunde numai managerul #DaniMocanu #RegeleVizualizarilor

COD: MWII | Campaña completa

205738
6837
192
07:36:39
24.10.2022

───────────────────── ▼ REDES SOCIALES ▼ ▪ Pagina oficial: 🤍 ▪ Twitch: 🤍 ▪ Tiktok: 🤍 ▪ Facebook: 🤍 ▪ Twitter: 🤍 ▪ Instagram: 🤍 ───────────────────── ▼ PATROCINADORES ▼ ▪ ElGato: 🤍 ▪ CORSAIR: 🤍 ───────────────────── ▼ CONTACTO ▼ Para consejos u otros temas: ▪contacto🤍alkapone.tv Para negocios y tratos: ▪negocios🤍alkapone.tv ───────────────────── ▼ VIDEOS ESPECIALES ▼ ▪ Arma una PC buena, bonita y barata: 🤍 ▪ Una de mis Mejores Series de Minecraft: El Mundo del Kaio: 🤍 ▪ Algunos programas que te pueden servir: 🤍 ▪ Si quieres ver mis vlogs con consejos sinceros: 🤍 ─────────────────────

Zavičajno Jato - Al Capone BN Music Etno 2022

344321
2182
97
00:03:01
16.06.2022

Label and copyright: BN Music Digital distribution: ICON digital Muzika: Zoran Vuletić Tekst: Petar Bursać Aranžman: Stefan Prodanović Mix i Master: Željko Mladenović Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!

Controversia de los Esland | Mi sincera opinión

139121
11086
473
00:32:28
29.10.2022

───────────────────── ▼ REDES SOCIALES ▼ ▪ Pagina oficial: 🤍 ▪ Twitch: 🤍 ▪ Tiktok: 🤍 ▪ Facebook: 🤍 ▪ Twitter: 🤍 ▪ Instagram: 🤍 ───────────────────── ▼ PATROCINADORES ▼ ▪ ElGato: 🤍 ▪ CORSAIR: 🤍 ───────────────────── ▼ CONTACTO ▼ Para consejos u otros temas: ▪contacto🤍alkapone.tv Para negocios y tratos: ▪negocios🤍alkapone.tv ───────────────────── ▼ VIDEOS ESPECIALES ▼ ▪ Arma una PC buena, bonita y barata: 🤍 ▪ Una de mis Mejores Series de Minecraft: El Mundo del Kaio: 🤍 ▪ Algunos programas que te pueden servir: 🤍 ▪ Si quieres ver mis vlogs con consejos sinceros: 🤍 ─────────────────────

Shadow of Rose | RE VILLAGE | DLC COMPLETO

68980
1028
21
03:27:21
04.11.2022

───────────────────── ▼ REDES SOCIALES ▼ ▪ Pagina oficial: 🤍 ▪ Twitch: 🤍 ▪ Tiktok: 🤍 ▪ Facebook: 🤍 ▪ Twitter: 🤍 ▪ Instagram: 🤍 ───────────────────── ▼ PATROCINADORES ▼ ▪ ElGato: 🤍 ▪ CORSAIR: 🤍 ───────────────────── ▼ CONTACTO ▼ Para consejos u otros temas: ▪contacto🤍alkapone.tv Para negocios y tratos: ▪negocios🤍alkapone.tv ───────────────────── ▼ VIDEOS ESPECIALES ▼ ▪ Arma una PC buena, bonita y barata: 🤍 ▪ Una de mis Mejores Series de Minecraft: El Mundo del Kaio: 🤍 ▪ Algunos programas que te pueden servir: 🤍 ▪ Si quieres ver mis vlogs con consejos sinceros: 🤍 ─────────────────────

Азис feat. Стефани - Ал Капоне (2005)

499598
5479
55
00:03:41
05.09.2016

🤍 - "♥БОЛГАРСКАЯ МУЗЫКА | БОЛГАРСКИЕ ПЕСНИ | ЧАЛГА♥" 🤍 - "♥СЕРБСКАЯ МУЗЫКА|СЕРБСКИЕ ПЕСНИ|СЕРБСКИЕ КЛИПЫ♥" 🤍 - "♥ТАНЯ БОЕВА♥" #Азис #Azis #Васил_Боянов #Поп_Фолк #Pop_Folk #Чалга #Chalga #Болгарская_музыка #Българска_музика #Болгарские_песни #Дуети #Стефани #Ал_Капоне

Al Capone - Jezive Misli Najvećeg Gangstera 20. Stoljeća | Al Kapone | Citati i Izreke

53946
596
40
00:04:10
12.01.2022

Al Capone je najpoznatiji američki gangster, šef mafijaške obitelji iz Chicaga. Ovaj video vam donosi njegove jezive citate i misli o društvu, životu i ljudima. Otkrijte tajne mračnog uma! Alphonse Gabriel Capone (Al Kapone) bio je američki mafijaš i kriminalac, koji je ušao u istoriju kao jedna od najpoznatijih ličnosti popularne kulture 20. stoljeća. Rođen je u Brooklynu, New York 1899. godine, te se brzo počeo uspinjati na kriminalnoj ljestvici, prvo u New Yorku, a zatim u Chicagu. Al Capone je gajio javnu sliku šarmantnog dobrotvora, ali i opasnog i surovog čovjeka. Ova kombinacija stilova, u javnosti mu je osigurala veliku popularnost i ozloglašenost. Kapone je, pored toga što je bio lider mafije u Chicagu, bio i najveći krijumčar alkohola za vrijeme prohibicije u američkom društvu 1920–31. Nakon povlačenja Johnnyja Torrija, u čijoj bandi je Capone bio od ranih dana - uspinje se u kriminalnoj strukturi i postaje “šef svih šefova” 1925. Capone se nemilosrdno obračunavao s protivnicima; a najpoznatije ubistvo koje je organizovao je zloglasni masakr na Valentinovo 14. februara 1929. Međutim, Al Capone je dugo, raznim metodama, uspijevao izbjeći sudsku kaznu, najčešće zbog nedostatka dokaza. Konačno je osuđen na 10 godina zatvora 1931. godine, i to zbog utaje poreza. Citati i misli Al Caponea su mračna poslastica za sve ljubitelje istorije mafije, gangstera i kriminalnog podzemlja. Kaponeove izreke, misli i poslovice su dan-danas veliki izvor ulične mudrosti, a ovaj video vam donosi njegove najoriginalnije citate: Al Capone / Al Kapone: misli,citati,izreke i mudrosti! Uživajte u sadržaju kanala Sjajni Um i hvala na gledanju. PRETPLATITE SE na kanal Sjajni UM, za još kvalitetnih izreka, misli i citata: 🤍 Hvala! Ukoliko vas zanimaju teme poput: - Najbolje izreke - Najbolji citati - Najmudrije misli - Ideje o životu - Filozofske izreke i slično Onda kliknite LIKE + SUBSCRIBE i pratite kanal Sjajni Um. #AlCapone #Citati #SjajniUm

Riblja Corba - Al Kapone - (Audio 1990) HD

796627
2941
144
00:03:54
05.04.2016

Label and copyright: PGP RTS Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Arranged By – Riblja Čorba Artwork [Front Cover Drawing] – Zoran Ilić - Zorule Executive-Producer – Plitko Radomirović Keyboards – Aleksandar Lokica Lyrics By – Bora Đorđević Performer [Band Member] – Tvora Đorđević, Piša Aleksić, Picko Milatović, Sisoja Božinović, Zoran Kilić Backing Vocals – Azra , Branimir Džuna Štulić Photography, Artwork [Design] – Srboslav Vlahović Producer – Saša Džabić Recorded By – Vlada Negovnanović

Sevcet - Za Burdush Alcapone

818717
4501
135
00:06:27
13.06.2019

👉Kinen tumenge Maske. Kate si jeftino but ! 👉🤍

MILENA ĆERANIĆ - AL CAPONE (OFFICIAL VIDEO) 4K

4329344
24740
1018
00:03:18
20.02.2020

Follow me on: ➡️Instagram: 🤍 ➡️Facebook: 🤍 📱Booking/Management: Goran Lečić +38166404050 Deezer: 🤍 Spotify: 🤍 Itunes: 🤍 Google Play: 🤍 Amazon: 🤍 Music: Miloš Roganović Lyrics: Miloš Roganović Arrangement: Filip Miletić, Miloš Roganović Video by: INFINITY PRODUCTION 🤍 CEO: Goran Lečić +38166404050 Directed by: Marko Arsić DP: Marko Arsić Videographer: Aleksandar Vuković Organization: Nena Nerandžić Camera Assistant: Akoš Pajdušak Scenographer: Branko Djipalo Light: DTLights / Goran Begulić, Zoran Begulić Styling: Elena Nikolaevna (Milena i devojke), Nebojša Mandić (Mitar) Mua: Veljko Luković, Jelena Manojlović Hair: Ilija Pečenica Models: Mitar Popović, plesni klub Evolution (Kristina i Klaudija) Hvala kompaniji Limo Star Service na saradnji. #MilenaĆeranić #AlCapone Lyrics: Ako osetiš ove noći za mnom glad Veruj mi, stradaće ti miokard Kladim se pucaš i mentalno Takva sam, delujem letalno O da li ćeš, da li ćeš posle mene Imati ti strah od žene Zovu me padrone, ženski Al Capone Borim se za svoje, svi kažu "kapa dole" I kada brod mi tone ja dignem glavu gore Mogu i bez love da živim svoje snove Zovu me padrone, ženski Al Capone Borim se za svoje svi kažu "kapa dole" I kada brod mi tone ja dignem glavu gore To je moj karakter ja rođena sam kao fajter Ne dam nikom na sebe ja Pogledom pucam u kolena I tvrde menjam iz korena I prag im bola ja pomeram Ne dam nikom na sebe ja I tvrde menjam iz korena Zovu me padrone, ženski Al Capone Borim se za svoje, svi kažu "kapa dole" I kada brod mi tone ja dignem glavu gore Mogu i bez love da živim svoje snove Zovu me padrone, ženski Al Capone Borim se za svoje svi kažu "kapa dole" I kada brod mi tone ja dignem glavu gore To je moj karakter ja rođena sam kao fajter #MilenaĆeranić #AlCapone

CREATIVO #90 - ALKAPONE

1641606
51137
2316
01:56:10
15.12.2020

Llévate mi nuevo libro Creativo aquí 🤍 IG: 🤍 TW: 🤍 FB: 🤍 CONTACTO/CONFERENCIAS: roberto🤍robertomtz.com

Campaña de Scorn | Parte 1

80627
2256
52
03:15:49
20.10.2022

───────────────────── ▼ REDES SOCIALES ▼ ▪ Pagina oficial: 🤍 ▪ Twitch: 🤍 ▪ Tiktok: 🤍 ▪ Facebook: 🤍 ▪ Twitter: 🤍 ▪ Instagram: 🤍 ───────────────────── ▼ PATROCINADORES ▼ ▪ ElGato: 🤍 ▪ CORSAIR: 🤍 ───────────────────── ▼ CONTACTO ▼ Para consejos u otros temas: ▪contacto🤍alkapone.tv Para negocios y tratos: ▪negocios🤍alkapone.tv ───────────────────── ▼ VIDEOS ESPECIALES ▼ ▪ Arma una PC buena, bonita y barata: 🤍 ▪ Una de mis Mejores Series de Minecraft: El Mundo del Kaio: 🤍 ▪ Algunos programas que te pueden servir: 🤍 ▪ Si quieres ver mis vlogs con consejos sinceros: 🤍 ─────────────────────

Alkapone el Gris | Videítos de terror

36307
2359
68
00:15:36
02.11.2022

───────────────────── ▼ REDES SOCIALES ▼ ▪ Pagina oficial: 🤍 ▪ Twitch: 🤍 ▪ Tiktok: 🤍 ▪ Facebook: 🤍 ▪ Twitter: 🤍 ▪ Instagram: 🤍 ───────────────────── ▼ PATROCINADORES ▼ ▪ ElGato: 🤍 ▪ CORSAIR: 🤍 ───────────────────── ▼ CONTACTO ▼ Para consejos u otros temas: ▪contacto🤍alkapone.tv Para negocios y tratos: ▪negocios🤍alkapone.tv ───────────────────── ▼ VIDEOS ESPECIALES ▼ ▪ Arma una PC buena, bonita y barata: 🤍 ▪ Una de mis Mejores Series de Minecraft: El Mundo del Kaio: 🤍 ▪ Algunos programas que te pueden servir: 🤍 ▪ Si quieres ver mis vlogs con consejos sinceros: 🤍 ─────────────────────

NAZMI'LER band - Kapone / оркестър NAZMI'LER - Капоне

3662999
20868
659
00:03:44
10.01.2013

🤍 (P) & (C) 2013 Diapason Records Official YouTube channel: 🤍 Like us on Facebook: 🤍 Follow us on Twitter: 🤍 Official website: 🤍 * music and lyrics: Nazmi Levent; arrangement: Rasim Koko; directed by Nencho Kasamov; produced by DIAPASON RECORDS * музика и текст: Назми Левент; аранжимент: Расим Коко; режисьор: Ненчо Касъмов; продуцент: DIAPASON RECORDS

Elita 5 - Çka më ka syri

11029769
29679
1290
00:03:15
05.06.2014

ELITA 5 on Instagram: 🤍 iAM Artist: 🤍 Spotify: 🤍 Apple Music: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 (℗) iAM Artist & Elita 5 (©). All Rights Reserved. Elita 5 & Fikre Lushaku - Çka më ka syri Muzika & Aranzhmani - Wirus Texti - Popullore Albumi - Nuk jam Alkapone 1992 Publisher: 🤍 #elita5 #iamartist

Riblja Čorba - Al Kapone - BG Arena 2009

99266
481
32
00:02:54
16.04.2013

Label and copyright: Riblja Čorba Digital distribution: 🤍 Music: lyrics: Arr:

Loverdose - Alkapone (Summer Edit)

584618
1223
38
00:06:14
08.08.2014

► Chill Masters on Facebook : 🤍 ► Artist Page : 🤍 ► Picture : 🤍 We do not claim the copyright of this music. Nous ne revendiquons pas les droits d'auteur de cette musique. ► + d'infos : 🤍 🤍

Alkapone - Zé Ninguém (Official Music Video)

826
22
3
00:04:40
05.02.2022

Zé Ninguém.oficial video

Hurricane - Poljupci u zoru (Official Video) 4K

7200165
54920
1274
00:03:04
03.11.2022

#Hurricane #PoljupciuZoru Label & copyright: Stema Hold, ℗ & © 2022. All rights reserved. Booking & info: +38165/8158-598 Nikola Bridžis PR: +38160/5987-321 Ana Muzički producent: +38163/362-717 Nemanja Mihajlović Streaming link: 🤍 Hurricane (Jovana Radić, Sara Kourouma, Miona Srećković) Connect with us on: ► Instagram: 🤍 ► Facebook: 🤍 ► YouTube: 🤍 🎼 Music: Marko Cvetković 🎼 Lyrics: Sanja Vučić, Vuksan Bilanović, Vanja Zelenski 🎼 Arrangement: Marko Cvetković 🎼 Mix&Master: Saša Dinic🤍Studio WHITE 🎼 Audio Script: -Back Vocals: Miona, Jovana & Sara -Keyboards, Accordeon, Guitars, Bass, Drums, Percussion: Marko Cvetković Zahvaljujemo se prijateljima spota RESORT FRUŠKE TERME -PREMIER AQUA Režija: Vedad Jašarević Montaža: Stevan Matić Asistent: Viktor Zećirović Stilista: Boris Kargotić Šminka: Jelena Pavlović Frizura: Richy Hair Studio Contact Hurricane: office🤍hurricane-girls.com (C) Stema Production Zabranjeno je svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! © Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! ©

ElMariana Reacciona a MYM ALKAPONE (Opinión sobre ElMariana)

3771
110
0
00:14:00
07.06.2021

El Mariana reacciona a la opinión de Mym Alkapone, Uno de los mejores Streamer's Te reto a que veas más de un minuto este video 😂

JuanSGuarnizo habla la polemica de Alkapone y de Tartaja

2461
29
0
00:03:00
21.05.2022

Juan piensa que alkapone cometió un error y envía un mensaje muy explícito a Tartaja😬 Twitch: 🤍 Twitter: 🤍 #juaniquilador #juansguarnizo

INTENTAN EXTORSIONAR A ALKAPONE Y SALE MUY MAL

50048
3101
161
00:26:39
01.04.2022

Canal de anime: 🤍 Sígueme en mi canal de Twitch: 🤍 Sígueme en Twitter: 🤍 Sígueme en TikTok: 🤍 Sígueme en Instagram: 🤍 Contacto: trtjcontacto🤍gmail.com

LOVERDOSE - Alkapone

159347
998
21
00:06:28
19.10.2011

Download here 🤍 Artist: LOVERDOSE Release: Alkapone Label: Big Boobs Release date: 21 October 2011 Follow LOVERDOSE 🤍 🤍

MI RESPUESTA A ALKAPONE "LOS CANALES DE CHISMES NO SIRVEN PARA NADA"

30357
2552
484
00:27:31
14.05.2022

Canal de anime: 🤍 Sígueme en mi canal de Twitch: 🤍 Sígueme en Twitter: 🤍 Sígueme en TikTok: 🤍 Sígueme en Instagram: 🤍 Contacto: trtjcontacto🤍gmail.com

Alkapone - 24/7 🐷

3021
96
8
00:03:20
24.07.2022

Video grabación y edición - alexssstheproject 🎥 Producción musical - alkapone Masacre studio

Eladio Carrión - AL CAPONE (Video Oficial)

18686324
303465
9069
00:02:30
25.06.2021

Eladio Carrión - AL CAPONE (Video Oficial) Stream- 🤍 Produced by Cashae Recorded & Mixed by La Paciencia Master by Vinnie "Mr Mix and Master" DeLeon Suscríbete al Canal: 🤍 ✅ Monarca en Plataformas Digitales: Spotify: 🤍 Apple Music: 🤍 Eladio Carrion – AL CAPONE – Lyrics Los cosos, la cone, dinero en drones, gasolina no nos clones Yo no tengo cheerleaders en mi circulo Donde están tus pompones No me creo tus rapeos si no vives nada de lo que compones Cuarto millo en la caja fuerte solamente en cartas de pokemones Desde chamakito estoy rompiendo ritmos totos culos y corazones No lambones en mi círculo Cero chota no quiero vínculo Somos cuatro en el vehículo Ta to cuadrado como un cubículo Tanto money que esto es ridículo Esta movie no para no tiene título Fumo backwoodz de piccolo Hey Hey Los cosos, la cone, dinero en drones, gasolina no nos clones Los cosos, la cone, dinero en drones, jugando vivo como Al Capone Lou Boutin Gucci Givenchy Loco humilde como Benji Tengo la roca no Jumanji Un verso veinte frenchy Yeh Bad bitch tiene el booty grande pal de grande, así como Doja Cat Ella tiene un man pero ese man es un pussy boy Bombo Clat En el minivan y no es pa Gang Bang se bajan blam blam El phillie blunt moñas que me tienen como Jackie Chan Bad bitch tiene el booty grande pal de grande, así como Doja Cat Ella tiene un man pero un Bombo Clat Los cosos, la cone, dinero en drones, gasolina no nos clones Los cosos, la cone, dinero en drones, jugando vivo como Al Capone Tiburón, Mark Cuban Buscándome el queso blue cheese no gouda Ustedes son como serpientes como la piel se le muda Y yo no confío mucho si si si son judas Y si si si esto fuera España tu me la suda Freddy Kruger pal de Shooter con Ruger que son de Pompano Jugamos sucio si hay que hacerlo, dirty player no Lyanno Le dimos un pase pa que se enfriaran, pero tarde o temprano Nos lo vamos a fumar en backwoodz son par de gramos Los cosos, la cone, dinero en drones, gasolina no nos clones Los cosos, la cone, dinero en drones, jugando vivo como Al Capone #EladioCarrion #ALCAPONE #SEN2KBRON

Al Kapone - Buckin & Jookin - Official Music Video

201265
815
47
00:04:39
18.09.2007

Al Kapone - Buckin & Jookin Official Music Video. The music video also feautures Young AJ & Sir Vince. Young AJ is Al Kapones son. Feauturing scenes from a Jookin contest for the Music video. Here is the list of the Jookers in the music video: Lil Daniel G-Nerd Rico Lil Gino Jauncquency Tiny TV Lil Joe

God Of War: Ragnarok | Campaña Parte #8 FINAL

4906
229
5
04:39:18
26.11.2022

───────────────────── ▼ REDES SOCIALES ▼ ▪ Pagina oficial: 🤍 ▪ Twitch: 🤍 ▪ Tiktok: 🤍 ▪ Facebook: 🤍 ▪ Twitter: 🤍 ▪ Instagram: 🤍 ───────────────────── ▼ PATROCINADORES ▼ ▪ ElGato: 🤍 ▪ CORSAIR: 🤍 ───────────────────── ▼ CONTACTO ▼ Para consejos u otros temas: ▪contacto🤍alkapone.tv Para negocios y tratos: ▪negocios🤍alkapone.tv ───────────────────── ▼ VIDEOS ESPECIALES ▼ ▪ Arma una PC buena, bonita y barata: 🤍 ▪ Una de mis Mejores Series de Minecraft: El Mundo del Kaio: 🤍 ▪ Algunos programas que te pueden servir: 🤍 ▪ Si quieres ver mis vlogs con consejos sinceros: 🤍 ─────────────────────

ALKAPONE Y DED HABLAN SOBRE EL TEMA DE TOWNGAMEPLAYS ¿ERA MENTIRA LA FUNA?

52451
3390
404
00:14:54
10.05.2022

Canal de anime: 🤍 Sígueme en mi canal de Twitch: 🤍 Sígueme en Twitter: 🤍 Sígueme en TikTok: 🤍 Sígueme en Instagram: 🤍 Contacto: trtjcontacto🤍gmail.com

Najava Cocek Alcapone Latino Bend █▬█ █ ▀█▀2022© (STUDIO BEKO) 4K LESKOVAC

17251
73
2
00:11:40
14.10.2022

Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Video Produkcija Studio Beko 4k Ultra Hd Leskovac Kontakt:064 188 0354 By:Barjam Velimir Demirovic Video Editing: Barjam Demirovic

SENAD & ELITA 5 "ALKAPONE" (LIVE X Factor Albania 3)

106037
355
18
00:02:52
17.02.2014

Official Site: 🤍 Follow us on Facebook: 🤍 X Factor Albania 3 X Factor Albania is the Albanian version of The X Factor, adapted from the original UK series to find new singing talent.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
alkapone huawei band 6 сравнение тест паяльников khodorkovsky алекс флэш открытка Mango haul как избавиться от псориаза realme buds z ангелотерапия saamy square сноуборд твин тип C4D plugins for archviz маасари гибернация macOS اللائحة الرسمية للمنتخب المغربي oxy отбеливатель ясночувствование Xeberler yeni Ogabek sobirov'